معرفی بهترین کرم پودر مخملی

بهترین مارک کرم پودر مخملی ایرانی و خارجی
توضیحات 103 بازدید

بهترین کرم پودر مخملی ایرانی برای پوست چرب

بهترین کرم پودر مخملی : بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی پایه تمام لوازم آرایش و گریم است. برای همین یکی از مهم ترین لوازم آرایشی برای زنان محسوب می شود. امروزه زیبایی و مد مورد توجه بسیاری بانوان و دختران قرار گرفته، برای انتخاب درست این نوع کرم پودرها برای پوست های خاص کاری بسیاردشوار است به همین دلیل انتخاب بهترین کرم پودر مخملی خارجی و ایرانی از لحاظ نوع و کیفیت به از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است مانند:

• تاثیرکرم پودر مخملی در جلوه ی آرایش
• زیر سازی کرم پودر برای ایجاد یک آرایش یا گریم بهتر
• سلامت پوست ( کرم پودر در تماس مستقیم با پوست صورت و عوارض جانبی آن)

در این مقاله از  فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی موچین  به بررسی بهترین برند ها و معرفی بهترین کرم پودر مخملی مات، برای پوست چرب، ایرانی و خارجی پرداخته ایم.

ویژگی های بهترین کرم پودر مخملی

پوشانندگی

پوشانندگی کرم پودر یکی از مهم ترین عوامل انتخاب آن می باشد. حال سوالی که بسیاری از بانوان برای استفاده از کرم پایه می پرسند این است که پوشانندگی کرم به چه اندازه می باشد؟

بافت سبک

بافت نرم، سبک و جلوه کرم پودر مخملی روی صورت باید طبیعی باشد، به خصوص برای استفاده هایی از جمله گریم بهتر است که کرم پودر بافت سبکی داشته باشد.

محافظت کننده در برابر اشعه UV (فرابنفش)

بسیاری از کرم پودر ها خاصیت ضد آفتاب را دارند و دیگر نیاز به زدن کرم ضد آفتاب نیست. و شما می توانید با استفاده از کرم پایه به راحتی دربرابر اشعه های نورخورشید مراقبت کند.

ضد حساسیت

کرم پودر به عنوان زیر ساز آرایش عمل می کند، اگر کرم پودر شما مرغوب نباشد پوست شما دچار حساسیت پوستی می شود. پس در انتخاب کرم پودر خود حتما دقت فرمایید.

بهترین کرم پودر مخملی برای هر نوع پوست کدام است؟

در بخش قبل برای ویژگی های گرم پودر مخملی صحبت شد اما اهمیت نوع پوست و همچنین برای هرنوع پوست باید کرم پودر مناسب انتخاب کنید. این موارد عبارت است از:

1. کرم پودر مناسب برای پوست چرب
پوست های چرب به شدت و با سرعت زیاد حالت چرب به خود می گیرند. این نوع پوست ها منافذ باز زیاد و آکنه دارند و دارای ظاهر براقی هستند.
برای کسانی که دارای پوست های چرب هستند، کرم پودر های (Oil Free) یا (Matt) مناسب می باشد. این دو عبارتی می باشد که روی کرم پودر ها می نویسند تا افرادی که دارای پوست های چرب هستند زودتر بتوانند کرم پایه ایده آلشان را پیدا کند. توجه به این موضوعات اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه با بی توجهی به آن براقی صورت و جوش های پوستی افزایش پیدا می کند. گزینه های دیگری که برای خرید لوازم آرایشی پوست چرب به کرم پودر مایه یا جامد با پایه آب می توان اشاره کرد که به عنوان بهترین کرم پودر مخملی برای پوست چرب شناخته شده اند.

2.بهترین کرم پودر مخملی برای پوست خشک
پوست های خشک با رنگ مات یا مایل به خاکستری هستند. افرادی که بعد ازحمام احساس کشیدگی و خارش در پوست خود احساس می کنند بسیار در انتخاب کرم پایه خود دقت کنند. بهترین کرم پودر مخملی برای چنین افرادی محصولی است که بتواند نور را به میزان کافی در صورت بازتاب دهد و کمبود های پوستی را جبران کند.

3. کرم پودر مناسب برای پوست های مختلط یا ترکیبی
پوست مختلط یا ترکیبی بخش هایی مثل: چانه، پیشانی و روی بینی چرب و سایر نقاط پوست به طور عموم خشک است. این نوع پوست ها در تابستان چرب و در زمستان خشک می باشد.

بهترین مارک کرم پودر مخملی

برندها و شرکت های متفاوتی وجود دارند که کرم پودر های خود را به بازار عرضه کرده اند. اما انتخاب یک برند مناسب که کیفیت بالایی داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه کرم پودر مخملی دوسه ، ویولت و بورژوا بسیار محبوب هستند. در ادامه شما را با بهترین برند کرم پودر مخملی آشنا می کنیم.
کرم پودر برند «لورئال» بسیار سبک و ماندگاری 24 ساعته می باشد این کرم پایه در برابر هوا مقاوم بوده و به خوبی عیب های پوست را برطرف می کند.
برند «میبلین» می تواند بیشترین پوشانندگی را در 24 ساعت به شما بدهد و بافت بسیار سبکی دارد و برای خانم هایی که دارای فعالیت بالا هستند مناسب است و جز یکی از بهترین برند کرم پودر می باشد.
برند «این لی» نیز به علت بافت سبکی که دارد خیلی زود جذب پوست می شود و سطح پوست شما را به خوبی پوشش می دهد. این کرم پودر باعث می شود که در تمام طول روز پوست شما طبیعی و مات بماند و به همین دلیل بانوان در هنگام خرید لوازم آرایشی به آن توجه ویژه ای دارند.
کرم پودر «الارو» حاوی ضد آفتاب می باشد و با قدرت بالای نفوذ خود می تواند خاصیت ضد چروک را هم داشته باشد.

خرید بهترین کرم پودر مخملی با قیمت

در این مقاله از موچین موضوعاتی چون بهترین کرم پودر مخملی برای پوست چرب، مناسب برای پوست های مختلط یا ترکیبی،مات، کرم پودر مناسب برای پوست های خشک، ویژگی های بهترین کرم پایه مخملی توضیح داده شد. شما برای خرید اینترنتی این محصول می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید. تا بهترین برند این محصول را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط