معرفی 10 مدل از اسپری ضد تعریق

اسپری ضد تعریق داو
توضیحات 2 بازدید

اسپری ضد تعریق برای جلوگیری از بوی بد بدن و عرق کردن یکی از مناسب ترین محصولات است. این محصول نقشی مانند مام ضد تعریق دارد و از رطوبت زیر بغل می کاهد. داشتن بو و رایحه خوشایند که به دلیل فرمولاسیون مواد تشکیل دهنده آن است. از این رو اسپری ضد عرق طرفداران زیادی دارد. در ادامه این مطلب از فروشگاه لوازم آرایشی موچین شما را با انواع اسپری ضد تعرق و بهترین نوع آن آشنا می کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

اسپری ضد تعریق چیست؟

این محصول با هدف جلوگیری از تعریق شدید به بازار آمد. حقیقتا این محصول با فرمولاسیون خاصش در بخش های زیربغل یا هرجای دیگری که تعریق زیاد دارد، استفاده می شود، مثلا می توان به اسپری ضد تعریق کف دست و صورت اشاره کرد.

این محصول با منتشر کردن بو و اسانس خوشبو از پخش کردن بوی نامطبوع جلوگیری می کند. با این تعریف شاید خیلی از افراد  اینگونه فکر کند که این محصول یک عطر سبک است؛ .لی در واقع این ماده با عرق خارج شده از پوست شما حل می شود و با استفاده از نمک درونش به عنوان کاتالیزور، منافذ پوست را می بندد و از خارج شدن آب و عرق بیش از حد جلوگیری می کند.

انواع اسپری ضد عرق

در حالت کلی این محصول در دو نوع اسپری عادی و دئودورانت در بازار موجود است. این دو نوع تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. نوع اسپری عادی این محصول برای خوشبوشدن و جلوگیری از بوی بد بدن استفاده می شود؛ ولی نوع دئودورانت (رول ضد عرق و استیکی) برای کوتاه مدت جلوی عرق و بوی نامطبوع آن را می گیرد و افرادی که به دنبال خرید محصولات فاقد عطر هستند می توانند از نوع دئودورانت فاقد عطر و اسانس استفاده کنند. پس هر دو محصول مانع از بوی بد و نامطبوع بدن شما می شود.

زنانه

با توجه به این که پوست خانم ها حساس و لطیف است؛ از این رو باید محصولاتی متناسب با نوع پوست آن ها ساخته شود. همچنین این نوع رایحه ملایم تری نبست به نوع اسپری مردانه دارد. در این میان اسپری ضد تعریق زنانه رکسونا از برندهای پرفروش این محصول است.

مردانه

پوست اقایان ضخیم تر است بانوان است؛ از این رو باید محصولاتی با نوع پوست آن ها تولید شود تا تاثیرگذاری لازم را داشته باشد. رایحه این مدل معمولا تندتر است. اسپری ضد تعریق مردانه رکسونا از مارک های پرطرفدار است.

نامرئی

زمانی که شما می خواهید لباس مشکی و سفید بپوشید و نگران ماندن لکه روی لباس خود هستید می توانید از نوع اسپری نامرئی استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: مام زیر بغل چیست؟

خرید اینترنتی بهترین مارک اسپری ضد تعریق

بسیاری از محصولات این نوع اسپری قابلیت ماندگاری تا 48 ساعت روی بدن را دارند و از این طریق از تجمع باکتری ها روی پوست جلوگیری می کنند. انواع برندهای محصولات متفاوت با ویژگی های خاصی تولید و به بازار عرضه می کنند. در این میان اسپری ضد تعریق نیوا، داو، لورال، کامان و خوشبوکننده واژن و اوریاژ از مارک های پرفروش این محصول است. شما برای اطلاع از قیمت و خرید اسپری ضد عرق می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط