بهترین کاندوم

بهترین کاندوم بازار ایران
توضیحات 5 بازدید

بهترین کاندوم بازار ایران 2021

بهترین کاندوم یکی از محصولات بهداشتی جنسی اساسی در بین زوجین است که نوعی ایجاده کننده امنیت می باشد. بیشتر جوانان از استفاده کننده های این محصول هستند. انتخاب بهترین مارک کاندوم که پاره نشه و برای جلوگیری از بارداری مانند بقیه خریدها کار شواری است.

در زمان خرید این محصول سوال خیلی از افراد این است که چه مدلی برای من مناسب است. بهترین کاندوم ضد حساسیت، فضایی، ساده، سایز کوچک، برای جلوگیری از ایدز و تاخیری در بازار ایران موجود است. در ادامه این مطلب از سایت موچین شما را این محصول بیشتر آشنا می کنیم.

مزایای استفاده از بهترین کاندوم های بازار

این محصول بهداشت جنسی دارای مزایای زیادی است و از این رو خیلی از زوجین از آن استفاده می کنند. این مزایا عبارتند از :

  1. جلوگیری از عفونت های زنانه: بانوانی که دارای شرایط خاص می باشند و با استفاده از آن می توانند از ایجاد هر نوع بیماری یا عفونت جلوگیری کنند.
  2. بعضی از نمونه های این محصول به گونه ای خاص و منحصربه فرد طراحی و ساخته شده است که موجب افزایش لذت جنسی زوجین می شود. از این رو به استحکام ابطه زناشویی کمک بیشتری می کند. به عنوان مثال شما می توانید اقدام به خرید بهترین کاندوم تاخیری در داروخانه ها کنید.
  3. این محصول نوعی محافظت کننده می باشد و از بیمارهای مقاربتی جلوگیری می کند. به عنوان نمونه بهترین کاندوم برای جلوگیری از ایدز نمونه ای از آن است که موجب حفظ سلامت زوجین می شود.
  4. خیلی از زوج های جوان به دنبال راهی مطمئن برای جلوگیری از بارداری هستند. این محصول قابلیت نگهداری ماده منی را دارد و زوج ها بدون هیچ نگرانی می توانند از رابطه جنسی خود نهایت لذت را ببرند.

بهترین نوع کاندوم کدام است؟

به طور کلی کاندوم نوعی پوشش انعطاف پذیر است که معمولا از لاتکس ساخته شده است. این وسیله برای پیشگری از بارداری و انواع بیماری ها ساخته شده است. در بعضی از موارد زوجین برای سهولت در برقراری رابطه از مواد روان کننده در کاندوم استفاده می کنند. این محصول در انواع گوناگون در بازار موجود است.

بهترین کاندوم سایز کوچک

برای افزایش لذت جنسی در مردان و زنان و همچنین برای سهولت بیشتر در رابطه باید کاندوم را در سایز مناسب آن انتخاب کنید.

کاندوم زنانه و مردانه

این محصول با توجه به جنسیت افراد د انواعز نانه و مردانه طراحی و ساخته می شود. از کاندوممردانه در حالت نعوظ استفاده می کنند و باید به دنبال بهترین مارک کاندوم که پاره نشه، باشند. از کاندوم های زنانه برای داخل واژن استفاده می کنند.

کاندوم ترکیبی

این مدل دارای تمام ویژگی های یک کاندوم است و یکی از محبوب ترین انواع است زیرا موجب افزایش لذت جنسی می شود.

بهترین کاندوم ساده و کلاسیک

در طراحی این محصول هیچ وسیله ای برای جلوگیری از زود انزالی مردان و افزایش لذت جنسی زنان وجود ندارد. هدف استفاده از این نوع جلوگیری از بیماری های مقاربتی است.

بهترین کاندوم تاخیری در بازار ایران

این نوع از بنزوکائین و لیدوکائین به وجود آمده است و موجب ایجاد بی حسی موقتی و در نتیجه موجب تاخیر در نعوظ و انزال مرد می شود. بنزوکائین که به میزان 5 درصد مورد استفاده قرار می گیرد و با میزان گرمای بدن فعال می شود و موجب افزایش زمان رابطه و لذت بردن از آن می شود.

نحوه استفاده از بهترین مارک کاندوم برای جلوگیری از بارداری

بلافاصله بعد از خارج کردن کاندوم از بسته بندی آن باید از آن استفاده کرد زیرا سریعا آلودگی را جذب می کند. در صورت استفاده از مدل مردانه باید قسمت پایینی آن را فشار داده تا هوای آن خارج شود و در صورت استفاده از مدل زنانه باید قسمت خارجی واژن را باز کرده و به وسیله انگشت آن را در داخل واژن قرار دهید و از جاگیری آن مطمئن شوید زیرا احتمال تاب خوردگی در آن وجود دارد.

خرید بهترین کاندوم در بازار ایران

کاندوم ها دارای برندهای مختلفی هستند که در زمان خرید شما باید از بهترین برند و از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی مانند سایت موچین یا از داروخانه ها آن را تهیه کنید. شما بعد از یک بار استفاده باید آن ها را دور بیاندازید در شمن احتمال پارگی در آن وجود دارد. در زمان مصرف از یک کاندوم خوب به تاریخ انقضای آن توجه کنید و آن را دور از نور، رطوبت و حرارت نگهداری کنید.

در ضمن شما برای اطلاع از قیمت کاندوم کاپوت در داروخانه می توانید به این فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید. در این مطلب با بهترین کاندوم فضایی، تاخیری بازار، ساده، سایز کوچک و برای جلوگیری از ایدز آشنا شدید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط