20 مدل از بهترین پودر دکلره [خارجی و ایرانی]

بهترین پودر دلکره بدون امونیاک خارجی
توضیحات 7 بازدید

بهترین پودر دکلره، پودری است که با خارج کردن پیگمنت های رنگی مو به بی رنگ شدن مو و آماده کردن آن ها برای رنگ موهای روشن کمک می کند. اگر موهای شما تیره باشد به محض استفاده از این پودر به رنگ زرد تبدیل می شود. شاید با سوال بهترین پودر دکلره چه رنگی است، روبرو شوید. می توان گفت در حال حاضر در دو رنگ آبی و سفید در بازار موجود است. برای موهای ضخیم تیره از رنگ آبی و برای موهای آسیب دیده از رنگ سفید آن استفاده می کنند.

این پودر را با اکسیدان مخلوط کرده تا موجب ایجاد تغییر قدرت آن شوند. با توجه به گرمای تولید شده از طریق این پودر باعث روشن تر شدن ریشه مو نسبت به سایر قسمت ها می شود. در ادامه این مقاله از سایت لوازم آرایشی موچین ما را با بهترین پودر دکلره خارجی، ایرانی، بدون امونیاک،آلمانی و ایتالیایی آشنا می کنیم، پس با ما همراه باشید.

انواع بهترین پودر دکلره موجود در ایران و خارجی

امروزه انواع این پودر در انواع رنگ ها و کاربردهای گوناگون در بازار موجود است که شما را با آن آشنا می کنیم.

یخ

این نوع پودر دکلره موجب خنک شدن موها می شود و دقیقا برعکس بقیه پودرها از طریق گرما موجب روشن شدن موها نمی شود. این مدل برای خانم ها دارای توناژ قرمز و گرم و همچنین موهای ضخیم دارند. شما می توانید با مراجعه به سایت موچین بهترین پودر دکلره یخ را خریداری کنید.

آبی

این نوع پودر دارای دانه های آبی رنگ است و باعث از بین بردن رنگ نارنجی و زرد موها می شوند. پودر دکلره آبی برای موهای سالم، طبیعی و ضخیم کاربرد دارد و بسیار قوی هستند.

سفید

این نوع از پرمصرف ترین و ضعیف ترین مدل هاست. اگر شما موهای حساس، نازک و از قبل رنگ شده دارید باید از این نوع استفاده کنید. این پودر تا زمانی که روی موهاست به آن آسیب نمی رساند.

ذغال

این نوع مدلی است که موجب تقویت کردن موها می شود و از این رو به عنوان بهترین پودر دکلره برای مو شناخته شده است و موجب از بین بردن قرمزی موها می شود. به دلیل وجود ترکیبات فوق العاده مزایای زیر را داراست:

  • عدم سوزش پوست سر
  • جایگزینی سلول های تازه به جای سلول های مرده
  • از بین رفتن چربی اضافی
  • از بین رفتن شوره سر
  • به پایه رساندن روشنی مو

بهترین پودر دکلره بدون امونیاک

این نوع بدون غبار و شامل فرمولی فشرده برای جلوگیری از تصاعد غبار می شود که در مدت زمان کوتاه به پایه می رسد. این فرایند بدون هیچ گونه آسیبی به موها صورت می گیرد. با قدرت روشن کنندگی بالا و همچنین اگر موها قبلا دکلره شده باشد بدون سوختگی موها را دکلره می کند.

بهترین مارک پودر دکلره خارجی و ایرانی

امروزه انواع برندها در تولید و توضیح یان پودر فعالیت دارند اما آن چیزی که مهم است این است که کدام توانسته اند بهترین و باکیفیت ترین مدل را تولید کنند. به طور کلی از مشخصات بهترین نوع آن شامل موارد زیر است:

  • نداشتن بوی بد و زننده
  • بدون غبار و گاز بودن
  • کف نکردن در زمان ترکیب شدن با اکسیدان
  • دارای چربی بودن برای براق شدن موها
  • دارای مواد کراتین برای نرمی موها

از بین انواع مارک و برندها می توان پودر دکلره لورآل را به عنوان یکی از بهترین ها دانست.  همچنین بهترین پودر دکلره ایتالیایی برند وال واراست که محصولی خاجی است و در ایران توزیع می شود.

قیمت و خرید بهترین پودر دلکره خارجی و ایرانی

قیمت این محصول بنابر عوامل مختلفی متفاوت است مانند مقدار وزن بسته بندی، نوع رنگ آن، کیفیت مواد و ترکیبات آن، شرکت سازنده و … جز عوامل تاثیر گذار هستند. شما در زمان خرید باید به برند محصول توجه کنید مثلا قیمت پودر دکلره وال وار به دلیل این که محصولی خارجی است ممکن است کمی بالا باشد. شما برای خرید و اطلاع از قیمت بهترین پودر دکلره ایتالیایی، آلمانی، ایرانی، خارجی، برای مو، بدون امونیاک خارجی می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط