لیست قیمت بهترین دستگاه فر کننده مو

بهترین دستگاه فر کننده مو 2021
توضیحات 7 بازدید

بهترین دستگاه فر کننده مو دستگاهی برقی است که برای حالت دادن و موج دار کردن مو از آن استفاده می شود. مجعد و فردار شدن مو بر اثر گرما و حرارت اهرم دستگاه صورت می گیرد. شما به وسیله یک فر کننده مو می توانید ظاهری متفاوت و فانتزی از خود ارائه دهید.

فر کننده مو دستگاهی کاربردی است که در کوتاه ترین زمان بیشترین تغییرات را ایجاد می کند. دراین میان از لوازمی مانند سشوارها، اتوموها و … برای حالت دار کردن موها استفاده می شود؛ ولی بهترین مارک دستگاه فر کننده مو رمینگتون، بابلیس و … موجب حالت دار کردن موها با کمترین آسیب و زمان می شود. در ادامه در مود انواع و خرید فر کننده موها توضیح می دهیم.

انواع دستگاه فر مو

بهترین دستگاه فر کننده مو (hair curler) در انواع برند های متفاوت در بازار موجود است. در گذشته از بیگودی برای فر کردن موها استفاده می کردند. این روش به وسیله یک قطعه پلاستیک بدون برق و با سشوار انجام می شد. در ادامه شما را با انواع مدل های امروزی آن آشنا می کنیم.

فر کننده مخروطی

این مدل که شبیه سری S  است با نام های فر کننده عربی و کله قندی نیز معروف است. لازم به ذکر است برای داشتن موهای S مانند نحوه پیچش مو به دور وسیله بسیار مهم است.

فر مو استوانه ای یا لوله ای

این مدل موجب ایجاد فر طبیعی و یکدست در موهای شما می شود. با توجه به قطر لوله، نوع فر آن تغییر می کند.

  • قطر 1/5 سانتی متر: برای ایجاد فر ریز و یکدست؛ به عنوان بهترین دستگاه فر کنند مو ریز شناخته می شود.
  • قطر 2/5 سانتی متر: برای داشتن موهای با فر پر و موهای کوتاه و متوسط
  • قطر 3 سانتی متر: برای داشتن موهای با فر متوسط و ملایم و مناسب موهای متوسط
  • قطر 3/5 سانتی متر: برای داشتن موهای با فر درشت و حجم دار؛ به عنوان دستگاه فر کننده مو درشت شناخته می شود.
  • قطر 4/5  سانتی متر: برای فر کردن بسیار ملایم و کم مناسب برای موهای بلند.

دستگاه فر کننده مو برقی

این وسیله موهای شما را شبیه مارپیچ می کند. این مدل به دلیل برقی بودن سرعت عمل بالاتری دارد و مانند فر مو میله ای است. این دستگاه با عنوان دستگاه فر کننده سیم تلفنی ریز و نانسی نیز شناخته می شود. مدل های اتوماتیک آن نیز در بازار موجود است که طرفدارن زیادی دارد. که در استفاده کردن آن باید نهایت دقت را کنید؛ چون موجب کنده شدن موهای شما می شود.

فر کننده مو چرخشی

در این مدل دیگر نیازی به چرخاندن موها به دور وسیله ندارد و دارای پوشش سرامیکی است و به عنوان بهترین دستگاه فر کننده مو شناخته شده است و از وز شدن و ایجاد الکتریسته ساکن در موها جلوگیری می کند. این وسیله بعد از اتمام فر شدن موها در یک پیغام صوتی شما را از فر شدن و حالت دار شدن موهایتان مطلع می کند.

خرید بهترین دستگاه فر کننده مو موجود در بازار

امروزه خانم ها به جذابیت و ظاهر خود بیش از گذشته اهمیت می دهند. شاید خرید فر کننده مو بسیار ساده باشد ولی شما باید این کار را متناسب با نوع مو و بودجه خود انجام دهید. شما برای اطلاع از قیمت دستگاه فر مو ریز، درشت، مردانه و … می توانید به فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم آرایشی موچین مراجعه کرده و خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط