بهترین کرم پودر برای پوست چرب با قیمت مناسب

بهترین کرم پودر برای پوست چرب با قیمت مناسب
توضیحات 5 بازدید

بهترین کرم پودر برای پوست چرب با قیمت مناسب : به طور کلی انتخاب کرم پودر برای خانم های با پوست چرب کمی چالش برانگیز است. اگر شما محصول مناسبی انتخاب نکنید بعد از گذشت مدت زمان کمی، پوست عرق کرده و کرم پودر از روی پوست ریخته می شود. در ضمن اگر شما از محصول مناسبی استفاده نکنید، بعد از مدتی پوست شما دچار آکنه و جوش می شود و آسیب جبران ناپذیری به شما وارد می کند.

با توجه به این خرید کرم پودر مناسب برای پوست های چرب کار دشواری است و عواقب جبران ناپذیری برای افراد دارد. ما در این مقالع از سایت آرایشی موچین قصد داریم شما را با بهترین مارک کرم پودر خوب برای پوست چرب با قیمت مناسب را به شما معرفی کنیم.

ویژگی پوست های چرب چیست؟

پوست از مهم ترین اجزای بدن است که برای حفظ طراوت و سلامتی خود به مقدار لازمی چربی و رطوبت نیازمند است. چربی پوست از طریق غدد ترشح سبوم تامین می شود ولی ممکن است به دلایل مختلفی ترشحات از میزان طبیعی و نرمال خود بیشتر شده و موجب چرب شدن بیش از حد پوست می شوند.

در کل این افزایش میزان چربی موجب بسته شدن منافذ پوست و ایجاد جوش و آکنه در پوست می شود. در این صورت باید بهترین کرم پودر برای پوست چرب و جوش دار را استفاده نمایید. شما در صورت انتخاب کرم پودر خوب برای پوست چرب با قیمت مناسب، جدای از داشتن آرایش مناسب  به سلامت پوست خود نیز کمک می کنید.

ویژگی بهترین کرم پودر مخصوص پوست چرب با قیمت مناسب

شما برای خرید کرم پودر برای پوست چرب باید حتما به مواد تشکیل دهنده آن توجه کنید. در ادامه این نوع مشخصت را بیان می کنیم:

کرم پودر فاقد چربی

روغن های گیاهی و طبیعی در بعضی از این محصولات موجب افزایش چربی پوست شده و موجب ایجاد آسیب و جوش می شود. بهترین کرم پودر از نظر پزشکان، محصولی است که روی آن نوشته شده Oil Free (فاقد چربی)؛ زیرا فاقد هر نوع ترکیبات تشکیل دهده روغنی می باشد.

داشتن بافت سبک و حالتی مات

با توجه به این که افرادی با پوست های چرب دارای ظاهری روغنی و براق هستند؛ بهتر است محصولی را انتخاب کنید که قابلیت مات کنندگی داشته باشد و جدای از آن دارای بافت سبکی باشد. اگر شما به به دنبال کرم پودری هستید که به صورت روزانه از آن استفاده کنید باید محصولی را انتخاب کنید که دارای بافت سنگینی نباشد. اما اگر شما قصد شرکت در مراسمی را دارید باید بهترین کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب را انتخاب کنید.

ضد جوش و ضد آکنه بودن

این نوع محصولات در کنار این که یک محصول آرایشی می باشد، از پوست های مستعد جوش و آکنه نیز ماقبت می کند و به مروز زمان مشکلات ناشی از چربی پوست را درمان کرده و در بعضی از موارد حالت درمانی برای پوست دارند.

 محافظت از پوست در برابر اشعه آفتاب

اگر شما از این محصول به طور روزانه و در فضای باز استفاده می کنید باید از محصولی استفاده کنید که شامل SPF باشد و از پوست شما در برابر اشعه UV (فرابنفش) مراقبت کند.

بهترین مارک کرم پودر خوب با قیمت مناسب

خانمها با پوست چرب معمولا شاهد باقی نماندن آرایش شان روی صورت برای مدت زمان طولانی نیستند و دارای منافذ باز و پیشانی و گونه های هستند که از چربی براق هستند. در ادامه شما را با بهتین مارک کم پودر برای پوست چرب آشنا می کنیم.

کرم پود استی لادر ( double wear)

خیلی از افراد به دنبال محصولی هستند که بیس فوق العاده عالی برای آرایش شان ایجاد کند. این نوع یک کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب می باشد. شما برای این که آن را سبک تر کنید می توانید به یک نقطه مرطوب کننده ترکیب کنید.

کرم پودر مک studio fix

این مدل دارای ماندگاری بالاست که موجب ایجاد پوست صاف و بدون برق می شود. در ضمن این محصول بسیار سبک بوده و برای استفاده روزانه مناسب است. اما دارای ماندگاری و پوشش دهی بالای است و شما می توانید پوستی بدون عیب و صاف داشته باشید.

خرید کرم پودر برای پوست چرب با قیمت مناسب

به طور کلی کرم پودر در زیباشدن آرایش تان نقش مهمی ایفا می کند و موجب یکدست شدن آرایش تان و به ماندگاری آرایش و زمینه سازی برای انجام بقیه تکنیک های آرایشی مناسب است. شما برای این که کرم پودرتان بهترین کارایی را برای شما داشته باشد باید از محصولی مناسب پوست خود استفاده کنید. در این مطلب با بهترین کرم پودر برای پوست چرب با قیمت مناسب، منافذ باز و جوش دار آشنا شدید. برای خرید بهترین مارک کرم پودر خوب برای پوست چرب می توانید به سایت موچین مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط