معرفی و خرید ناخن مصنوعی بچه گانه

ناخن مصنوعی بچه گانه کوتاه و بلند
توضیحات 94 بازدید

ناخن مصنوعی بچه گانه یکی از زیباترین وسایل آرایشی است که کودکان علاقه زیادی به آن دارند. همه دختر بچه ها علاقه زیادی به لاک زدن دارند؛ اما لاک ها حاوی محتویات شیمیایی است که بریا کودک شما ضرر دارد. شما برای افزایش سلامتی کودک خود می توانید از ناخن مصنوعی کودک شیک و زیبا دخترانه استفاده کنید.

همچنین کودکان حوصله خشک شدن لاک را ندارند و ممکن است به دلیل اصرار برای زدن لاک توسط خودشان موجب ریختن آن روی فرش شوند. خیلی از دختربچه ها عادت بد جویدن ناخن را دارند. برای ترک کردن این عادت می توان از ناخن ژله ناخن مصنوعی بچه گانه استفاده کرد.

ناخن مصنوعی بچه گانه برای عروسیمدل های ناخن مصنوعی بچه گانه شیک و زیبا دخترانه

همانطور که گفته شد ناخن های مصنوعی کودک موجب حفظ و افزایش سلامتی کودک شما می شود. شما برای چسباندن آن ها باید ابتدا ناخن های دختر بچه خود را کوتاه و زیر آن ها را تمیز کنید. بعد ناخن را با چسب ژله ای بچسبانید. چسب ژله ای ضد حساسیت است و صدمه ای به ناخن نمی زند. برای استحکام بیشتر 10 ثانیه ناخن مصنوعی (Nail extension) را روی ناخن طبیعی فشار دهید و از مجاورت به گرما خودداری کنید. همچنین شما می توانید از ناخن مصنوعی ژله ای بچه گانه استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: بهترین ماک لاک ناحن

برای جدا کردن آن ها می توان دست ها را 5 دقیقه در آب گرم قرار داده؛ سپس ناخن بچه گانه را به آرامی جدا کرد. از بهترین مارک ها و برندهای این محصول می توان به ناخن مصنوعی بچه گانه السا و آنا را نام برد. این دو برند از مارک های پرفروش در فروشگاه اینترنتی موچین است.

طراحی ها و مدل های ناخن مصنوعی کودک بیشتر در مدل های فانتزی است. در این میان می توان ناخن مصنوعی بچه گانه قرمز، اکلیکی، ساده و برای عروسی را نام برد.

خرید ناخن مصنوعی بچه گانه ساده

خیلی از مادرها استفاده از ناخن مصنوعی برای کودک خود را کاری بی فایده می دانند و این گونه فکر می کنند که این کار مناسب سن آن ها نیست. ولی لازم به ذکر است که این کار ضرر کمتری به کودک شما می رساند. شما می توانید شیک ترین و زیباترین ناخن مصنوعی بچه گانه بلند ،کوتاه و بلند اکلیلی را از ” فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی موچینخریداری کنید.

سوالات متداول

علت استفاده از ناخن مصنوعی بچه گانه چیست؟

از آن جایی که لاک ها دارای محتویات شیمیایی است و موجب آسیب به کودکان می شود شما می توانید از این محصول به جای لاک استفاده کنید و موجب جلوگیری از عادت جویدن ناخن کودکان نیز شوید.

برای خرید ارزان قیمت ناخن مصنوعی کودک چگونه اقدام کنیم؟

شما برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید.

انواع ناخن مصنوعی کودکانه چیست؟

این محصول در انواع فانتزی، اکلیلی، ساده و برای عروسی در بازار موجود است.

 


پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط