تراش آرایشی (خرید انواع مداد تراش آرایشی)

تراش آرایشی خوب
توضیحات 3 بازدید

تراش آرایشی یکی از لوازم پرکاربرد است که در کیف لوازم آرایشی تمامی بانوان پیدا می شود. شما برای این که با ظرافت تمامخط چشم و لب بکشید مجبورید از مدادهای نوک تیز استفاده کنید. پس برای این که مداد ابرو، مداد چشم و رژلب مدادی خود را تیز کنید باید از مداد تراش آرایشی خوب استفاده کنید.

انواع مداد تراش آرایشی

مارک و کیفیت تیغه تراش آرایشی مهم است. که برخی از آن ها دارای محفظه ای برای جمع کردن ضایعات است. ممکن است بعضی از خانم ها از چاقو یا قیچی برای تیز کردن سر مداد آرایشی خود استفاده کنند که نیازمند دقت و تلاش زیاد است و در آخر نتیجه لازم را نمی گیرند. در صورت کند شدن مداد تراش مغزی مداد به صورت تکه تکه در می آید و احتمال این که مداد مغزی مداد بشکند بیشتر است.

شما می توانید از نمونه تراش های قابل تعویض استفاده کنند و تیغه جدید را جایگزین تیغه قدیمی کنید. قبل از تراشیدن بتر از مداد مورد نظر را در فریزر به مدت پنج دقیقه بگذارید تا از این طریق موجب جلوگیری از خرد شدن مغزی مداد شوید. از انواع مدل های این ابزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراش کازمتیک
  • تراش بیول
  • تراش آرایشی نوت و اسنس
  • تراش آرایشی youyi
  • مداد تراش آرایشی cosmetic

بعضی از مدل های مداد تراش از نوع تراش آرایشی دو قلو هستند که دارای دو روزنه برای انواع مدادهاست. طراحی خاص، تیغه با کیفیت برای جلوگیری از شکستن سر مداد، تراشیدن انواع مداد های آرایشی چرب و خشک و کوچک نشدن طول مداد در هر بار تراشیدن از ویژگی های بارز آن است. قیمت تراش دو قلو بسیار مناسب تر از دیگر انواع خود مانند قیمت تراش رژ مدادی که به صورت تک روزنه در بازار موجود است می باشد.

جنس تراش آرایشی خوب

جنس این وسیله از پلاستیک است که تیغه آن از جنس آلیاژی فوق العاده محکم و مقاوم است. در اغلب موارد مداد تراش آرایشی شامل دو تیغه است که در اندازه های مختلف موجود است. تیغه های با اندازه های متفاوت این محصول را مناسب برای تراشیدن انواع مدادها با بدنه های کوچک و بزرگ کرده است.

خرید مداد تراش آرایشی

در اندازه مداد و مقدار تراشیدن مداد خود دقت کنید زیرا زمانی که شما بیش از حد مداد خود را بتراشید سر مداد خیلی سریع تر می شکند. شما با داشتن یک مداد آرایشی نوک تیز می توانید آرایش زیبای داشته باشید. شما برای خرید و اطلاع از قیمت تراش آرایشی در انواع برندهای متفاوت می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط