معرفی استند لوازم آرایشی ارزان

استند لوازم آرایشی رومیزی
توضیحات 1 بازدید

استند لوازم آرایشی به شما کمک می کند تا وسایل آرایشی خود را منظم و و مرتب در یک مکان داشته باشید. مشکل بسیاری از بانوان این است که مکانی مناسب برای نگهداری وسایل آرایشی و بهداشتی ندارند و مدام دنبال لوازم خود می گردند. استند ارایشی به شما کمک می کند تا تمامی محصولات خود را د یک اکسسوری خاص و شیک داشته باشید. این محصول با مواد متفاوت ساخته می شوند؛ شما می توانید با توجه به دکوراسیون اتاق خواب خود بهترین استند لوازم آرایش را تهیه کنید.

کسانی مانند آرایشگران که در زمینه میکاپ و آرایش فعالیت دارند به یک صندوق لوازم آرایشی نیازمندند؛ تا تمامی لوازم خود را به صورت یک جا ولی مجزا از یکدیگر نگهداری کنند. در ادامه از سایت موچین شما را با موارد استفاده و راهنمای خرید آن آشنا می کنیم.

موارد استفاده و کاربرد استند لوازم آرایشی

  • نگهداری از انواع رژلب، انواع مداد چشم و ابرو، رژگونه، کرم پودرها، انواع ریمل، پنکیک و ..( به عنوان مثال استند لواطم آرایشی برای مغازه نمونه ای است که این قابلیت را دارد).
  • نگهداری از بعضی از زیورآلات و اکسسوری های متنوع
  • نگهداری از محصولات با کیفیت در یک مکان و مجزا و ایجاد نظم با توجه به جاگیری کم آن مانند استند لوازم آرایشی رومیزی
  • جلوگیری از به هم ریختگی محیط و گم شدن وسایل آرایشی گران قیمت

راهنمای خرید استند لوازم آرایشی

در یک استند ارایشی ( cosmetic stand)بخش های متنوع و متفاوتی تعبیه شده است؛ تا شما به راحتی بتوانید تمامی وسایل خود را به صورت مجزا و یکجا در دسترس داشته باشید. برای خرید این وسیله توجه به نکات زیر حائز اهمیت است.

جنس

این وسیله با جنس های گوناگون مانند آکریلیک، mdf، پلاستیک، شیشه، پلاستیک و … ساخته می شود. قطعا هر کدام از این جنس ها در قیمت استند لوازم آرایشی تاثیر گذار است.

اندازه

جای و صندوق لوازم آرایش بزرگ، متوسط و کوچک سه نمونه تولیدی از این محصول است؛ که هر فرد با توجه به مقدار لوازم آرایشی خود باید یکی از آن ها را انتخاب کند. استند لوازم آرایشی بزرگ مناسب برای آرایشگران و سالن های آرایشی و میکاپ است. اندازه متوسط این وسیله مناسب برای بانوان است.

کاربرد

استند ارایشی با توجه به کاربرد در انواع متنوع در بازار موجود است. بعضی از نمونه های آن دارای قبلیت تک محصولی است. به عنوان مثال می توان فقط یک خط ابرو در آن گذاشت. ولی بیشتر نمونه های این وسیله برای استفاده شخصی کاربرد دارد.

طرح های متنوع استند لوازم آرایش

این محصول با توجه به متریال های متفاوت و تنوع در ابعاد در اندازه های و طرح های متنوع ساخته می شود. استند لوازم آرایش اکریلیک، کلاسیک، فانتزی، آینه دار و طبقه ای از نمونه های پرفروش این محصول هستند. قاعدتا قیمت هر کدام از آن ها متفاوت است.

خرید استند لوازم آرایشی ارزان

یک نمونه از این محصول برای هر میز آرایش و هر سالن زیبایی نیاز است. شما با توجه به مقدا و نوع کار خود می توانید بهترین آن را انتخاب کرده و در صورت این که قصد دارید در هزینه های خود صرفه جویی کنید می توانید از فروشگاه های که اقدام به فروش استند لوازم آرایشی دست دوم می کنند؛ خریداری کنید. سایت موچین به عنوان فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی این وسیله را به صورت اینترنتی تهیه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط