معرفی انواع سوهان برقی خوب و ارزان

سوهان برقی خوب
توضیحات 2 بازدید

سوهان برقی یکی از ابزار آلات مربوط به ترمیم، کاست و بازسازی ناخن ها در آرایشگاه های زنانه است. قاعدتا ناخن ها تاثیر زیادی در زیبایی دست ها دارند ولی به دلیل این که جز کوچک ترین عضو بدن هستند کمتر کسی به آن توجه می کند. قاعدتا این ابزار فقط مختص سالن های زیبایی و آرایشگران نیست و اگر شما دغدغه زیباسازی دست تان خود را دارید می توانید اقدام به خرید سوهان برقی ناخن خانگی با قیمت مناسب کنید.

از این وسیله به عنوان سوهان کشیدن و صیقلی کردن قسمت های از ناخن که دارای شکستگی و ناصافی است استفاده می شود. همچنین مواقعی که کناره های ناخن پوسته پوسته و ترک برداشته می شود؛ با سوهان برقی ناخن خوب می توان آن ها را ترمیم و مرتب کرد. برای انجام فرایند کاشت ناخن از ابتدا تا انتها به آن نیاز داریم.

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین برق ناخن

انواع سوهان برقی خوب

همانطور که گفته شد از این وسیله برای کاشت ناخن و مرتب سازی گوشه ها و ناصافی های ناخن استفاده می شود. این وسیله با توجه به کاربرد خود در دونوه متفاوت در بازار موجود است. اگر کسی قصد استفاده از این وسیله در منزل را داشته باشد می تواند از نوع سوهان برقی خانگی استفاده کنید. با توجه به کارکرد آن، قیمت سوهان ناخن برقی خانگی ارزان و مقرون به صرفه است. استفاده از این نوع نیازمند دانش و تخصص خاصی ندارد و به راحتی می توانید اقدام به طراحی ناخن های خود کنید.

نمونه دیگر آن مختصص آرایشگران با قابلیت های حرفه ای و پیچیده است. این نوع دارای سری های متنوع با کارکرد های متفاوت برای انجام پدیکور و مانیکور است. استفاده از سوهان برقی قلمی و حرفه ای تحت هیچ شرایطی نباید توسط افراد مبتدی صورت گیرد. زیرا ممکن است به انگشتان و ناخن خود صدمه جدی وارد کنند.

راهنمای خرید سوهان برقی

برای خرید این وسیله باید چند نکته  را مد نظر داشته باشید:

  • وسیله دارای سرعت کار بالا، راحتی و آسانی استفاده برای مشتری، دقیق و ظریف بودن کار را به همراه داشته باشد.
  • استفاده از سوهان برقی شارژی و پدالی موجب افزایش سرعت کار خواهد شد و این امر موجب رضایت مشتری شما می شود.
  • در هنگام خرید به دفترچه راهنمای وسیله توجه کنید تا دور موتور آن حداقل 2000PRM باشد.
  • اگر شما به عنوان یک سالن دار به دنبال نوع حرفه ای یان وسیله هستید؛ حتما توجه کنید که بهتین آن را تهیه کنید تا در ادامه پشیمان نشوید و مجبور به صرفه هزینه زیادی برای خرید مجدد آن نشوید.
  • دستگاهی تهیه کنید تا صدا، گرما و لرزش کمی داشته باشد. در این صورت نتیجه کار شما بهتر خواهد بود.
  • بهترین مارک سوهان برقی ناخن دارای وزن کمی است؛ تا در هنگام کار دست شما خسته نشود.
  • از نمونه های استفاده کنید که قابلیت تغییر سرعت داشته باشند. زیرا عملیات مرتب و صاف کردن ناخن را با یک سرعت نمی توان انجام داد. مثلا قسمت های گوشه انگشتان را باید با سرعت کمتر انجام داد.

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین مارک لاک ناخن

خرید سوهان برقی ناخن ارزان

این وسیله یکی از اصلی ترین ابزارآلات برای کاشت و ترمیم ناخن های دست و پا است؛ که از آن برای صاف کردن ناهمواری ها و شکستگی های استفاده می کنند. یک آرایشگر به نوع حرفه ای و افراد مبتدی به نوع خانگی و عادی آن نیاز دارند. شما برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت سوهان برقی می توانید به فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط