معرفی بهترین کرم موبر صورت و بدن

بهترین کرم مو صورت و بدن
توضیحات 2 بازدید

کرم موبر صورت و بدن یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد است. شما می توانید این کار ارزان و آسان را خودتان در منزل در عرض چند دقیقه انجام دهید. مواد موجود در این نوع محصول موجب تضعیف و شکسته شدن کراتین مو می شود و موجب می شود تا در کمتر از چند دقیقه از روی پوست جدا شوند.

کرم موبر در انواع کرم و تیوپی در بازار موجود است. اما امروزه برای آساین استفاده از این محصولات، نوع ژل مانند و اسپری آن نیز موجود است. برای انتخاب و خرید بهترین کرم موبر صورت و بدن اول بادی نوع پوست خود را بشناسید و با توجه به نوع پوست خود یکی از انواع این محصول را انتخاب کنید. به عنوان مثال شما برای پوست حساس خود می توانید از کرم موبر سینره مخصوص پوست صورت و بدن استفاده کنید. پس حتما مشخصات برندهای مختلف این محصول را در سایت تخصصی لوازم آرایشی موچین مطالعه کنید.

طرز استفاده از کرم موبر

اولین موردی که باید به آن اشاره کرد این است که صافی و تمیزی که توسط کرم موبر صورت و بدن ایجاد می شود موقتی است و در واقع موهای زائد را از ریشه نمی کند و فقط ساقه آن را قطع می کند. با استفاده از این محصول موها به طور یکدست در میایند. از این رو خیلی از افراد به دنبال روش های دائمی تر مانند استفاده از نوارهای اپلاسیون می روند؛ که البته این روش ها درد دارد و عوارض گوناگونی دارد؛ خیلی از افراد نیز نسبت به این روش ها حساسیت های خاصی دارند.

بهترین کرم موبر صورت و بدن از روش های پرطرفدار و بدون درد برای از بین بردن موهای زائد قسمت های مختلف بدن مانند: دست ها، پاها، صورت، بیکینی و … استفاده می شود. برای استفاده از این کرم باید ماده را به وسیله کاردک روی قسمت مویی مالید و بعد از 3 الی 4 دقیقه به وسیله کاردک در جهت مخالف رشد مو پاک کرد. البته لازم به ذکر است این تایم باتوجه به ضخامت و زمخت بودن موی ه شخص می تواند متفاوت باشد.

ویژگی بهترین کرم موبر صورت وبدن

بهترنی نوع کرم های مو بر موجب ایجاد حس لطافت و صافی پوست برای یک هفته می شوند. این نوع کرم ها حتی قادر هستند موهای کوتاه نزدیک به ریشه را از بین ببرند. بیشتر این محصولات را به وسیله غنی کردن با شیر Lotus و رایحه یاس دلنشین تر می کنند. کرم موبر صورت و بدن سینره، هیدرودرم، سی گل و ویت از برندهای پرفروش این محصول است.

عوارض کرم موبر صورت

به دلیل وجود ترکیبات شیمیایی این محصول، می تواند موجب ایجاد انواع آلرژی ها و تحریک و درد های ملایم پوستی شود. ممکن است بعضی از این عوارض موجب ایجاد آسیب های غیرقابل جبران شود. در ادامه به آن ها شاره می کنیم.

  • تحریک و درد ملایم پوست
  • واکنش آلرژیک (خارش، قرمزی، تاول، برجستگی، سوزش، حساسیت و …)
  • سوختگی به دلیل مواد شیمیایی آن
  • بوی بد و قوی
  • ایجاد تیرگی روی پوست به دلیل سوختگی توسط این ماده
  • مسمومیت
  • تحریک و آسیب چشمی

مقاله پیشنهادی: موزن گوش و بینی 

فرق کرم موبر صورت و بدن

مواد تشکیل دهنده کرم های موبر یکی است؛ اما انواع آن برای صورت و بدن متفاوت است (مانند کرم موبر تناسلی). دلیل این تفاوت به دلیل غلظت ماده آن است. حتما بهترین کرم موبر صورت و بدن دارای ماده رقیق تری است. خیلی از شرکت های به دروغ تبلیغ کرم موبر دائمی صورت و بدن را می کنند؛ ولی این گونه تبلیغات اشتباه است و اصلا این نوع کرم ها اینگونه ویژگی های را ندارند.

خرید بهترین کرم موبر ارزان

کرم های کاهنده های موهای زائد به وفور در بازار ایران رواج دارند. این کرم ها موها را درسطحی پایین تر از تیغ از بین یم برند؛ از این رو استفاده از آن بهتر است. شما برای خرید و اطلاع از قیمت بهترین کرم موبر صورت و بدن می توانید به سایت تخصصی لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید و با توجه به نوع پوست خود مناسب ترین آن را، اینترنتی سفارش دهید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط