معرفی پک لوازم و تجهیزات رنگ مو

ابزار و تجهیزات رنگ مو
توضیحات 15 بازدید

تجهیزات رنگ مو: رنگ کردن موها موجب تغییرات اساسی در چهره افراد می شود. با توجه به ین که هزینه و قیمت رنگ کردن مو در سالن های آرایشی روز به روز در حال افزایش است؛ بنابراین بیشتر خانم ها با داشتن مهارتی نسبی می توانند اقدام به خرید تجهیرات رنگ مو کنند و در منزل به راحتی موهای خود یا اطرافیان را رنگ نمایند. از جمله ابزار رنگ مو می توان به تخته، پیشبند، کاور، کاسه رنگ مو و … اشاره کرد.

لازم به ذکر است که رنگ کردن پیوسته موها موجب خشک شدن و آسیب دیدن به موها می شود. شما می توانید برای مراقبت و درخشندگی موهای خود از روغن آرگان و انواع نرم کننده های مو استفاده کنید. در ادامه از این مقاله از فروشگاه لوازم آرایشی موچین شما را با انواع این نوع ابزار و تجهیزات آشنا می کنیم، پس با ما همراه باشید.

معرفی پک لوازم رنگ مو

برای رنگ کردن موها چه در خانه چه در آرایشگاه باید از وسایل مورد نیاز آن استفاده کرد. شما بدون استفاده از وسایل و ابزارهای لازم، رنگ موها را به صورت غیرحرفه ای انجام می دهید. پک کامل این وسایل رنگ کردن، دلکره و مش کردن را بسیار راحت کرده است. تجهیزات رنگ مو (Hair dye equipment) شامل تخته، فویل، پیشبند، کاور، کاسه و فرچه و شت رنگ مو می باشد. لوازم مش رنگ مو شامل یک کلاه و قلاب مخصوص مش می باشد. در ادامه توضیح بیشتری در مورد تعدادی از آن ها می دهیم.

  • کاسه رنگ مو: برای مخلوط و ترکیب کردن رنگ مو، اکسیدان، دلکره استفاده می شود. جنس آن از پلاستیک است تا واکنش نشان ندهد.
  • قلم مو: از آن برای آغشته کردن تمام مو به رتنگ مو استفاده می شود.
  • تخته رنگ مو و بالیاژ: برای بهتر رنگ کردن موها و آسانی کار آؤایشگاه از این نوع تخته ها استفاده می شود. تخته درست در زیر موها قرار می گیرد.
  • دستکش: برای جلوگیری از رنگی شدن دست آرایشگر
  • فویل رنگ مو: برای رنگ کردن موها در نوع هایلایت و بالیاژ باید از فویل استفاده کرد. موها را بعد از رنگ در فویل گذاشته تا رنگ بگیرید. فیمت فویل مو با توجه به نوع جنسش متفاوت است.

مواد کمکی برای رنگ کردن مو ها

شما برای رنگ کردن موهای خود، جدای از این که به ابزارهای مختلفی نیازمندیدید، باید از مواد باکیفیت و مناسب نیز استفاده کنید. در ادامه شما را با چند مواد مورد نیاز برای رنگ کردن موها اشاره می کنیم.

اکسیدان

یکی از مهم ترین و اصلی اجزا برای رنگ کردن موها، اکسیدان است. این ماده نقش موثری در رنگ گرفتن موها و فعال کردن رنگ مو دارند. اگر مقدار اکسیدان زیاد باشد موجب روشن تر شدن رنگ موی شما می شود. این ماده شیمیایی موجب ثابت ماندن رنگ مو، پاک کردن سولفورهای مو و کاهش سفتی و قطر موها می شود و از این طریق درساق مو نفوذ می کند و رنگ آن را تغییر می دهند.

واریاسیون

از این محصول به عنوان رنگ کمکی استفاده می کنند؛ که از طریق اضافه کردن آن به رنگ اصلی، تناژ رنگ را عوض کرده و رنگ را زیباتر می کنند. دربعضی از نمونه های واریاسیون از ویتامین ها استفاده شده است که موجب شادابی و سلامتی موها می شوند. این ماده موجب ایجاد سایه های دلخواه شما یا از بین بردن سایه های غیر طبیعی می شوند.

قیمت و خرید اینترنتی تجهیزات رنگ مو

بدون شک داشتن پک لوازم رنگ مو در منزل موجب پایین آمدن هزینه های شما برای رنگ کردن موهاست. هرکدام از این وسایل از پیشبند، کاسه و فرچه، شت، کاور رنگ مو و … گرفته تا فویل رنگ مو در هر کدام از قسمت های رنگ کردن مو مورد نیاز است. شما برای خرید پک لوازم و تجهیزات رنگ مو می توانید به فروشگاه اینترنتی موچین مراجعه کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط