معرفی و قیمت آبپاش آرایشگاهی

آبپاش آریشگاهی خوب
توضیحات 29 بازدید

آبپاش آرایشگاهی یک وسیله ضروری در آرایشگاه های مردانه و زنانه برای کوتاه کردن موها به بهترین شکل خود است. این وسیله از یک مخزن برای پر کردن آب، یک لوله متصل شده به سری  برای هدایت کردن آب و سری برای اسپری کردن تشکیل شده است.

اسپری آب پاش با خیس کردن موها موجب یکدست شدن موهای ریز، وز و خرد می شود و کار کوتاهی را راحت تر و دقیق تر می کند. آب پاش آرایشگری خوب با هدف پخش یکنواخت و پودری آب به کار گرفته می شود. در ادامه از این مقاله سایت لوازم آرایشی موچین شما را با آبپاش انژکتوری، پودری و اسپری آب پاش دستی آشنا می کنیم، پس با ما همراه باشید.

مشخصات بهترین آبپاش آرایشگاهی

اسپری آب پاش مانند پیشبند آرایشگری از وسایل ضروری برای آرایشگرهای زنانه و مردانه است. با استفاده از این وسیله می توان موهای را یکدست کرده و به راحتی آن را تقسیم بندی کرد تا مدل موی جذابی را داشته باشید. سایز آن با توجه به سایز بدنه تغییر می کند. در بعضی از موارد دارای ظرفیت بالایی است؛ اما در بعضی از موارد گنجایش آن کم است و برای استفاده های دم دستی و جیبی است.

کیفیت آبپاش آرایشگاهی با توجه به قدرت پاشش سری و جنس مخزن آن تعیین می شود. جنس بدنه آن ها از فلز یا پلاستیک است. آبپاش پلاستکی آرایشی و فلزی هر دو دارای مقاومت و کیفیت بالای هستند. یکی از مهم ترین اجزای این محصول قسمت سری برای افشانه کردن آب است. آبپاش پودری به راحتی آب را روی موها پخش می کنند و از این طریق جای از موها نیست که خشک باشد.

انواع آبپاش آرایشگاهی موجود د بازار

با توجه به جنس و نوع ساخت، در صورت ماندن آب در این محصولات بوی نامطبوع نمی گیرد؛ اما بهتر است که آب داخل آن ها را هر دور روز یک با عوض کنید. از انواع گوناگون اسپری آب پاش آرایشگاهی (Hairdressing spray) می توان به موارد زیر اشاره کرد.

آبپاش انژکتوری

این مدل دارای سری خاص است که به صورت پودری آب را خارح می کند. این نوع آبپاش پودری دارای بدنه مقاوم از پلاستیک فشرده است. از دیگر ویژگی های آن می توان به اسپری قابل تنظیم و خوش دست بودن آن اشاره کرد.

آبپاش آرایشگاهی تایمری

این محصول جز اسپری آب پاش های حرفه ای است که در سالن های زیبایی مجهز از این استفاده می کند. از ویژگی های آن یم توان به سری انژکتوری و بدنه ای با جنس پلاستیک فشرده و مقاوم اشاره کرد.

آبپاش دستی و معمولی

شما از این نمونه های معمولی می توانید در شرایط کرونا برای ضدعفونی کردن دست های خود نیز استفاده کنید. این نوع معمولا جیبی هستند و به راحتی می توانید در کیف های شخصی همراه خود داشته باشید. آبپاش پلاستیکی آرایشی نمونه ای پرفروش آن است که در زمان افتادن روی میزموجب شکسته شدن سطوح نمی شود. در مقابل این نوع دم دستی می توان آبپاش آرایشگاهی را نام برد که برای مصارف خانگی مانند تمیز کردن سطوح یا آب دادن به گل ها مانند آب پاش پمپی و گلدان استفاده کرد.

خرید و قیمت آبپاش آرایشگاهی

موارد زیادی است که در قیمت این محصول تاثیرگذار است. از مهم ترین عوامل موثر می توان به نوع سری و جنش بدنه آب پاش اشاره کرد. از بهترین سری های می توان به آبپاش انژکتوری اشاره کرد و برای بدنه نیز پلاستیکی و فلزی یا ایرانی و خارجی بودن آن در قیمت موثر است.

شما با مراجعه به سایت لوازم آرایشی موچین به عنوان بزرگترین مرجع راهنمای خرید لوازم آرایشی می توانید انوع این محصول را مشاهده کرده و قیمت و ویژگی هر کدام از آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. سپس بعد از انتخاب بهترین آبپاش آرایشگاهی با توجه به نیازتان، به صورت اینترنتی بهترین نوع آن را خریداری کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط