معرفی 10 مدل پیشبند آرایشگری مردانه و زنانه

بهترین مدل پیش بند آرایشگری
توضیحات 7 بازدید

هر آرایشگری برای راحت انجام دادن چند کار همزمان و داشتن تمرکز به پیشبند آرایشگری نیازمند است. شما با خرید یک پیش بند آرایشگری می توانید وسایل مورد نیاز کار خود را اعم از قیچی، وسایل میکاپ و آرایشی و … را در آن جای دهید. زمانی که شما بدون دستیار آرایشگری هستید لزوم آن بیشتراحساس می شود. شما با داشتن یک پیشبند آرایشگر می توانید با انجام دادن چند کار در یک زمان رضایت مشتریان خود را به دست آورید.

انواع مدل پیش بند آرایشگری

انواع پیش بند آرایشگری مردانه و زنانه در طرح ها و اندازه های متفاوت طراحی و تهیه شده است. مدل های پیشبند های ارایشگری دارای طرح های جذاب و مدرن هستند و از لحاظ جنس از باکیفیت ترین متریال ها تهیه می شوند. قیمت پیشبند آرایشگری با توجه به مقاومت بالا و جنس عالیش مقرون به صرفه است.

پیشبند آرایشگری یکبار مصرف

جنس این پیش بند آرایشگری بدون بافت است؛ از این رو از آن فقط یکبار می توان استفاده کرد. هنگامی که زمان و حوصله شستن مدام پیشبند را ندارید می توانید از این مدل استفاده کنید. لازم به ذکر است استفاده مداوم از این مدل پیش بند آرایشگری مقرون به صرفه نیست؛ زیرا قیمت آن کمی بالاست.

پیشبند آرایشگری حرفه ای

در میان انواع زیاد این محصول، پیش بند آرایشگری و اصلاح تونی اند گای برای آرایشگرهای حرفه ای بسیار مناسب است. زیرا ابعاد آن کوچک است و افراد تازه کار به سختی با آن می توانند کار کنند. جای گردنی این مدل کش خورده و دارای قفل است.

پیش بند مشتری آرایشگاه

وجود این نوع پیشبند از الزامات هر آرایشگاه مردانه و زنانه است. با این مدل می توان رضایت مشتریان را جلب کرد. با این بدون هیچ نگرانی، کاملا مسائل بهداشتی را رعایت می کنید.

پیش بند آستین دار آرایشگری

طرز دوخت پیشبند آرایشگاه کاملا متفاوت است. نمونه های آستین دار یک مدل عالی برای رنگ کردن و کوتاهی موهاست. به دلیل ان که حین کار مو به آن نمی چسبد و دست و آستین کثیف نمی شود. از ویژگی های دیگر این مدل این است که آب را جذب نمی کند و آب روی آن سر می خورد.

پیشبند آرایشگری مدل نایلونی

اگر شما قصد استفاده و کاربرد بیشتر پیش بند آرایشگری (hairdressing apron) را دارید می توانید از مدل نایلونی استفاده کنید. این مدل قابلیت انجام واشینگ کردن مانند شستن موهای مشتریان، ظروف، محیط و … را دارد. قیمت پایین و جذب نکردن آب از ویژگی بارز آن است. به دلیل این خصوصیات فوق العاده به عنوان پیشبند استادکار آرایشگاه نیز شناخته می شود.

پیش بند آرایشگری طرح کاور دو طرفه

مدل پیشبند کاوری فری سایز بود و دارای دکمه در دو طرف پهلو است که به راحتی می توان آن را گشاد و تنگ کرد. این مدل دو طرف بدن را کامل می پوشاند و می توانید برای رنگ کردن موی مشتری بدون نگرانی آلوده شدن لباس تان استفاده کنید.

خرید پیشبند آرایشگری مردانه و زنانه

همانطور که متوجه شدید وجود پیش بند هم برای مشتری و هم برای آرایشگر ضروری است. شما با توجه به نوع کار خود می توانید یکی از انواع پیشبند آرایشگر را انتخاب کرده و از فروشگاه لوازم آرایشی موچین اقدام به خرید پیش بند آرایشگری به صورت اینترنتی کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط