معرفی و خرید دستگاه لیزر خانگی ارزان

دستگاه لیزر خانگی اصل و ارزان
توضیحات 23 بازدید

دستگاه لیزر خانگی با هدف مشابه دستگاه های است که در کلینیک ها برای از بین بردن موهای زائد از آن استفاده می کنند. این نوع دستگاه ها پیاز موهای زائد را تحت تاثیر قرار می دهد و آن را از بین می برد.

بهترین دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی 2021 یک روش عالی و آسان برای فع موهای زائد بدن است. اما در مقابل دستگاه های موجود در کلینیک ها دارای سرعت کمتری برای رفع موهای زائد است ولی دارای هزینه کمتری می باشد. در ادامه از این مقاله فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی موچین شما را با ویژگی ها، مزایا و قیمت دستگاه لیزر خانگی ارزان و اصل آشنا می کنیم.

نحوه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی

خانم ها همیشه به دنبال روش های هستند تا از شر موهای زائد خود خلاص شوند. برای این کار راه های زیادی وجود دارد که یکی از آن ها لیزر درمانی می باشد. اما این روش موثر هزینه بالایی دارد اما شما با خرید لیزر خانگی می توانید هزینه کمتری را برای آن بپردازید. این دستگاه با این که کمی سنگین است اما به راحتی در دست جا می گیرد.

اثر این دستگاه در برابر دستگاه های لیزر درمانی موجود در کلینیک ها کمتر است تا به پوست و بدن آن ها آسیبی نرساند. این دستگاه مختص مبتدیان است و به همین دلیل شدت آن کم است. به هیمن دلایل گفته شده شما باید از تعداد جلسات بیشتری برای گرفتن نتیجه مورد نظر از آن استفاده کنید.

برای گرفتن نتیجه از دستگاه لیزر خانگی با شات نامحدود بهتر است هر دو هفته یک بار از آن استفاده کنید. اگر شما در زمان کار با آن احساس درد داشتید باید از کرم های بی حسی مخصوص استفاده نمایید. به هیچ وجه شما از این دستگاه برای نواحی ابرو، تاتو، آلت تناسلی، گوش، صورت مردان، خال، کودکان و نوک پستان استفاد نکنید.

مزایایی استفاده از دستگاه لیزر خانگی

این وسیله دارای مزیت های زیادی است از این رو بیشتر افراد به خصوص بانان ترغیب شده اند تا از آن استفاده کنند. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه پایین
  • سهولت استفاده و امکان جابه جایی
  • اختصاصی بودن آن
  • کمتر بودن میزان احساس درد آن

مقاله پیشنهادی: بهترین کرم موبر صورت و بدن 

معرفی بهترین دستگاه لیزر خانگی 2021

این وسیله برای از بین بردن موهای زائد از دو سیستم IPL و سیستم لیزری دایود استفاده می کنند که نوعی نوری آن نسبت به دایوو هزینه کمتری دارد. دستگاه لیزر خانگی فیلیپس، براون، رمینگتون، دس، تریا، دایوو و الکساندر از مارک های معروف و پرفروش این وسیله است. منبع تغذیه بیشتر آن ها برق خانگی و با سیم است و دارای سنسورهای تشخیص رنگ پوست می باشند.

خرید و قیمت بهترین مارک دستگاه لیزر خانگی اصل

قیمت این وسیله با توجه به ویژگی ها متفاوت آن و با توجه به تعداد شات ها در برابر هر تابش، منبع تغذیه، مقاومت در برابر آب و اقلام همراه وسیله متفاوت است. شما برای اطلاع از قیمت و خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی ارزان می توانید به فروشگاه لوازم آرایشی موچین مراجعه نمایید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط