نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت

نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت
توضیحات 4 بازدید

نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت : برای این که پوست سالمی داشته باشید باید به طور مرتب آن را با مواد مناسب بشویید. شما باید در طول روز چندین بار پوسن خود را شست شو دهید. زمانی که بعد از یک روز پرمشغله به منزل برمی گردید برای این که شادابی و نشاط را به پوست خود بازگردانید پوست خود را با ژل شستشوی مناسب پوست خود شستشو دهید.

به طور کلی پوست صورت یکی از حساس ترین نقاط بدن می باشد که در معرض انواع آسیب ها و آلودگی ها قرار می گیرد. شستشوی تنهای پوست توسط آب نمی تواند این نوع آلودگی را از بین ببرد؛ از این رو استفاده از یک شوینده مناسب مانند ژل شستشوی صورت آبرسان مهم است. در ادامه از این مقاله از فروشگاه لوازم آرایشی موچین شما را با بهترین مارک، قیمت و نحوه ی استفاده از ژل شستشوی صورت لدورا، سینره، کامان، لافارر، هیرودرم، یونی و نیوا اشنا می کنیم.

نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت

با توجه به این که این محصول دارای بافت ژلی مانند می باشد، استفاده از آن خیلی سخت و دشوار نخواهد بود. در ابتدا اگر آرایش بر روی صورت شماست از میسلارواتر یا پاک کننده های آرایشی استفاده نمایید و بعد از این ژل استفاده نمایید.

ابتدا صورت خود را خیس کرده و ژل شستشو را روی صورت خود بمالید و به صورت دورانی روی پوست تان ماساژ دهید تا به طور کامل تمامی قسمت های صورت تان را پوشش دهد و بعد از گذشت چند دقیقه به پوست خود زمان داده و آن را آبکشی نمایید.

جدای از مهم بودن طریقه استفاده از ژل شستشوی صورت نیوا و کامان یا بقیه برندها، توجه به این نکته نیز مهم است که ژل را مناسب با پوست خود خریداری کنید تا در صورت ناسازگاری به پوست شما آسیب نرسد. بعد از شستشوی صورت برای خشک کردن آن از حوله یا دستمال کاغذی با فشار استفاده نکنید بلکه به صورت ضربه ای پوست خود را خشک کنید.

لازم به ذکر است که اگر شما کرم ضدآفتاب روی پوست خود دارید باید باز هم از آرایش پاک کن استفاده کنید، زیرا کرم ضدآفتاب نیز یک محصول آرایشی و بهداشتی محسوب می شود و مانند کرم پودر باید از روی صورت شما پاک شود تا در زمان شستشو به داخل منافذ پوست تان بازنگردد و منافذ شما را نبندد.

ژل شستشوی صورت برای جوش

خیلی از افراد دارای پوست چربی هستند و غدد ترشح کننده چربی شان از بقیه فعال تر می باشد و همچنین قطر منافذ باز پوست شان هم کمی بزرگ تر از حالت طبیعی است. از این رو میزان چربی بیشتری از آن خارج می شود؛ باید چربی های اضافی از روی پوست پاک شود و میزان تولید آن ها هم کنترل و تنظیم شود.

یکی از بهترین راه ها برای کنترل میزان چربی پوست استفاده از ژل و شوینده صورت است تا پوست شما را از چربی اضافی و ایجاد آکنه و جوش حفظ کند. در این میان ژل شستشوی صورت هیدرودرم یک محصول فوق العاده برای کاهش چربی و به عنوان بهترین مارک ژل شستشوی صورت شناخته شده است.

ژل شستشوی صورت آبرسان

ژل های شستشوی آبرسان نوعی پاک کننده ملایم و موثر است که فاقد صابون و پارابن است و آلودگی، چربی و هر نوع آلودگی دیگر را از بین می برد. این محصول انواع آرایش را پاک کرده و درخشش و شفافیت پوست را بازمی گرداند و موجب سلامت پوست می شود. این محصول دارای فرمولاسیون ملایم بوده و برای شستشوی روزانه پوست حساس مناسب بوده و با آبرسانی فوق العاده، خشکی پوست را برطرف می کند.

قیمت ژل شستشوی صورت

در زمان خرید این محصول باید به فصل سال نیز توجه کنید؛ به عنوان نمونه در فصل بهار و تابستان از شوینده صورت با فرمولاسیون سبک تر و ملایم تر استفاده نمایید. در فصل زمستان از محصولاتی بر پایه روغن استفاده کنید. شما برای خرید ارزان قیمت ژل شستشوی صورت می توانید به سایت لوازم آرایشی موچین مراجعه کنید. حال که با نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت سینره، لافارر، هیدرودرم، نیوا، یونی و لدورا آشنا شدید می توانید از طریق سایت ما بهترین مارک ژل شستشوی صورت را انتخاب و خریداری کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط