دستگاه بند انداز (معرفی 15 مدل از بهترین بند انداز برقی)

دستگاه بند انداز برقی
توضیحات 2 بازدید

از بین بردن موهای صورت و دیگر قسمت های بدن همیشه برای بانوان دغدغه برانگیز بوده است. بسیاری از خانم های از روش های سنتی یا از روش های موم انداختن و اپلاسیون برای خلاص شدن از شر موهای زائد استفاده می کنند. امروزه دستگاه بند انداز در انواع دستی و برقی کار اصلاح را برای بانوان خیلی راحت تر و کم هزینه تر کرده است.

دستگاه بند انداز چیست؟

بند انداز یک دستگاه شخصی و الکتریکی می باشد که با هدف کندن موهای زائد صورت و بعضی از قسمت های بدن مانند دست و پاها مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از خانم ها هنوز از رو ش های قدیمی مانند بند انداختن به روش سنتی برای حل این مشکل استفاده می کنند. این کار بسیار وقت گیر است اما دستگاه بند انداز دستی یا برقی این مسئله در عرض چند دقیقه برای شما برطرف می کند.

این دستگاه در واقع همان نمونه مدرن روش قدیمی بند انداختن است. روش استفاده با دستگاه بند انداز صورت دارای دو پیج است که به راحتی باز و بسته و سفت می شوند. دو شاخک برای نگهداری نخ بند دارند.

بند را به این دو شاخک می بندید و در زمان روشن کردن دستگاه این دو شاخک به هم نزدیک و از هم دور می شود. در زمان کشیدن این دستگاه روی پوست، نخ های آن شروع به رفع موهای زائد می کنند. این دستگاه با برق یا به وسیله باتری کار می کنند.

آیا دستگاه بنداز خوب است؟

دستگاه بند انداز برقی دارای مزایایی زیادی نسبت به روش های سنتی بند انداختن است که شامل موارد زیر است:

  • کم بودن درد آن
  • کمتر اذیت شدن پوست
  • داشتن کمترین التهاب و قرمزی روی پوست
  • استفاده و کاربری آسان آن
  • گرفتن وقت کمتر
  • هزینه کمتر

جدای از مزایایی آن، این دستگاه دارای معایبی است، از جمله: درآمدن مو بعد از مدت زمانی، آسیب دیدن سطح پوست و احتمال انتقال میکروب ها به آن، احتمال تغییرات رنگدانه ای و ایجاد جوش روی پوست در پوست های مستعد جوش نام برد. البته تمام این معایب احتمالی است و با توجه به مزایا فوق العاده ای که دارد این نوع معایب را پوشش می دهد.

راهنمای خرید دستگاه بند انداز برقی

با وجود مارک ها و نمونه های زیاد این وسیله این سوال برای تان پیش می آید که بند انداز برقی چه مارکی خوبه؟. اگر  شما قصد خرید این دستگاه را دارید بند انداز باید این کار را طبق معیارهای اصولی انجام دهید تا بهترین بند انداز برقی را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. در ادامه شما را با لیستی از معیارهای آن آشنا می کنیم.

کار کردن با دستگاه برای تان راحت باشد

در وهله اول باید کار کردن با دستگاه برای تان آسان باشد. اگر وسیله این ویژگی را برای شما نداشته باشد بدون شک آن را کنار می گذارید. در این میان کار کردن با بنداندازهای مانند دستگاه بند انداز برقی فیلیپس بسیار راحت است و فقط کافی است آن را به برق بزنید و دو شاخک آن به صورت خودکار باز و بسته می شود و عملیات کندن را انجام می دهد.

مقدار طول سیم و میزان مصرف برق وسیله

آداپتور همراه این وسیله که معمولا 220 تا 240 ولت است میزان برق مصرفی را پایین می آورد و اصلا نگران مصرف برق آن نباشید. در هنگام خرید دستگاه کاملا حواس تان باشد که سیم دستگاه به اندازه کافی بلند باشد تا آزادی عمل کافی برای انجام کار شیو خود داشته باشید. در صورتی که می خواهید از دستگاه بند انداز بدن استفاده کنید باید بیشتر به این موضوع توجه کنید.

مقدار وزن وسیله

از آن جایی که برای استفاده از این وسیله باید آن را در دست بگیرید و کار اصلاح صورت، کاری پیوسته است؛ اگر دستگاه سنگین باشد شما را به زودی خسته می کند. بیشتر بند اندازها مانند بنداز برقی براون، دستگاه بند انداز روزیا و … در حدود 100 گرم است و وزن قابل قبولی برای آن است.

قابل شست و شو بودن

اکثر این نوع دستگاه از نوع ضد آب نیست و نمی توان آن را شست یا در زیر دوش از آن استفاده کرد. بعضی از نمونه های این وسیله قابلیت شست وشو دارند که جز بهترین بند انداز برقی شناخته شده اند. لازم به ذکر است که قسمت های شاخک باید از جنس استیل باشد تا در هنگام شست و شو زنگ نزنند.

وسایل و ابزارهای جانبی دستگاه

به همراه بعضی از دستگاه بند انداز وسایل جانبی ارائه می شودکه کار بند اختن را راخت تر می کند. به عنوان مثال می توان به پودرهای ضد حساسیت که از التهاب پوست جلوگیری می کند یا نخ های اضافی و کیف نگهداری شیک اشاره کرد.در بعضی از انواع دیگر دستگاه بنداز برقی دارای یک چراغ است که کمک زیادی به دقیق شدن فرایند اصلاح می کند. البته لازم به ذکر است که نخ را باید به درستی در بین دو شاخک بگذارید در غیر این صورت وسیله به خوبی کار نخواهد کرد.

قیمت بند انداز برقی

قیمت پارامتر مهمی در هنگام خرید است. قیمت دستگاه بند انداز دارای طیف وسیعی است که از گاها از 100 تا 700 هزارتومان متغییر می باشد. شما با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی موچین از جدیدترین لیست قیمت این وسیله مطلع شوید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط