رژلب زرشکی مات

رژلب زرشکی مات
توضیحات 4 بازدید

رژلب زرشکی مات: لوازم آرایشی یکی موارد جداناپذیر برای بسیاری از خانم ها می باشد در بین تمام لوازم آرایشی نقش رژ لب بسیار مهمتر از لوازم آرایشی دیگر است در بیشتر افراد وجود رژ لب نشانه ظاهر آراسته بوده و به صورت خانم ها جذابیت خاصی می دهد. در تحقیقات انجام شده بر روی لوازم آرایشی وجود رژ لب باعث افزایش اعتماد به نفس در بین بانوان می شود. رژ لب از آن دسته لوازم آرایشی می باشد که در کودکان هم طرفدار بسیار زیادی دارد و این موضوع نشان می دهد که سلامت محصول چقدر باید مهم و مورد توجه باشد. اگر شما هم یکی از علاقه مندان به رژ لب زرشکی هستید در ادامه مقاله موچین همراه باشید.

ترکیبات اصلی رژ لب زرشکی مات

با توجه به اینکه رژ لب زرشکی مات بر پایه سلامت بدن ساخته شده است از ترکیب روغن گیاهی و مخلوطی از موم ها تشکیل شده؛ علاوه بر آن از لانولین، رنگ های معدنی و رنگدانه های میوه ای،  ویتامین A و E در آن استفاده می شود.

موم

موم به دلیل حالت پذیری فوق العاده ای که دارد به عنوان عنصر اصلی شکل دهنده در این رژ لب مورد استفاده قرار می گیرد. این موم ترکیبی از: موم زنبور عسل، موم کارنابا ( برگ نخل برزیلی) بدست می آید.

روغن

روغن آرگان، روغن زیتون و روغن نارگیل در تهیه رژ لب طبیعی رژ لب زرشکی مات استفاده می شوند. موم و روغن از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده رژ لب هستند و حدود 60 درصد وزن آن را شامل می شوند. روغن های طبیعی استفاده شده در رژ لب زرشکی مات دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتریای، ترک خوردگی، آنتی اکسیدان و از خشکی لب های شما محافظت می کند

نکات قیمت و خرید؛ انتخاب رژ لب مات زرشکی

امروزه آرایش کردن و رژلب یکی از کارهایی است که بانوان هر روز انجام می دهند، رژلب لوازم آرایشی است که تاثیر ویژه ای در آرایش و زیبایی چهره دارد پس هر خانمی باید روش انتخاب رژ لب مناسب را بداند. برای انتخاب رژ لب به نکات زیادی باید توجه کنید که در ادامه شما را با این نکات آشنا می کنیم.

تست کردن رژ لب

رنگ واقعی رژ لب با رنگ روی جعبه  و درب آن کاملا متفاوت است، پس برای پی بردن به رنگ اصلی رژلب باید آن را پشت دستتان تست کنید می توانید این تست را بر روی کاغذ هم تست کنید تا رنگ دلخواهتان را بدست بیاورید.

رنگ مو و رژلب

اگر رنگ رژ لب و رنگ موهایتان به هم نزدیک شد زیبایی صورتتان دوبرابر می شود، پس در خرید رنگ های مکمل و یکسان دقت کنید.

رنگ پوست را در نظر بگیرید.

برای انتخاب رنگ رژ لب باید به رنگ پوستتان دقت زیادی داشته باشید، برای پوست های تیره رژ لب های قهوه ای و شرابی مناسب است و پوست های روشن رژ لب های پوست پیازی و صورتی مناسب است.

رژلب مات یا براق

اگر لب هایتان باریک می باشد بهتر است از رژ لب های مات استفاده کنید تا با استفاده آن حجم لب هایتان را بزرگ کنید ولی اگر لب های برجسته ای دارید از رژ لب های براق استفاده کنید.

رژلب مناسب فصل

رنگ رژلب را با تغییر فصل تغییر دهید چرا که فصل پاییز رنگ رژ لب نارنجی و مسی، در فصل زمستان رژلب بنفش و شرابی، در فصل بهار کالباسی  گلبهی، در فصل تابستان آلبالویی و صوتی مناسب است.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط