معرفی بهترین مارک برق ناخن و انواع آن

پولیش ناخن یا برق ناخن خوب
توضیحات 16 بازدید

برق ناخن (top coat) یا پولیش ناخن یک لاک بی رنگ است که به عنوان شفاف کننده، محافظ و مراقب ناخن از آن استفاده می شود. می توان از این محصول روی لاک ناخن نیز استفاده کرد که در این صورت برق ناخن روی لاک محسوب می شود. در این صورت ناخن شما درخشش بالای دارد و در برابر ضربه و شستشو بسیار مقاوم می شود.

برق ناخن خوب در واقع یک لاک براق و بی رنگ است که در مدل های متفاوت در بازار موجود است. برق ناخن مات یکی از جدیدترین نوع این تاپ کت است که به تازگی وارد بازار شده است. پولیش ناخن موجب ماندگاری بالای مانیکور ناخن می شود که می توانید مواد تزئینی را روی ناخن خود بچسبانید. در ادامه شما را چند نوع این محصول آشنا می کنیم.

برق ناخن صورتی

با توجه به این که گفته شد این محصول یک ماده شفاف و بی رنگ است و موجب شاین و روشن شدن ناخن ها می شود پس وجود نوع رنگی آن در بازار امکان پذیر نیست. اما این نوع جز برق ناخن رنگی شناخته شده است که موجب زیبایی بیشتر ناخن های شما می شود. استفاده برق ناخن صورتی کمی متفاوت است و به این گونه است که اگر شما را تنها روی ناخن های خود بکشید اثری از رنگ صورتی آن را نمی بینید ولی اگر از آن روی ناخن های به تازه مانیکور شده استفاده کنید زیبایی و رنگ آن را در صدف ناخن ها می بینید.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک لاک ناخن

برق ناخن ضد آب

این نوع پولیش جدای از درخشندگی بالا خیلی زود خشک می شود و در برابر آب مقاومت خوبی دارد. به وسیله این محصول می توان لاک را زودتر خشک کرده و لاک شما مقاومت تر می شود.

برق ناخن اکلیلی

بعضی از خانم ها دوست دارند جلوه ای درخشان تر به ناخن های خود ببخشند از این رو دنبال مدل های هستند که در ترکیبات پولیش ناخن موادی مانند اکلیل وجود داشته باشد تا نمایش ناخن های آن ها را چند برابر کند.

معرفی بهترین مارک برق ناخن خوب

برندهای زیادی از پولیش ناخن در بازار موجود است که هر کدام ویژگی های منحصربه فرد خود را دارند. از این رو انتخاب و خرید یک تاپ کت خوب کمی سخت و دشوار است. در بین تمامی برندها، برق ناخن گلدن رز به عنوان قوی ترین پولیش ناخن برای درخشندگی طولانی مدت صدف ناخن معرفی کرد.

مقاله پیشنهادی: لاک ناخن پا

از ویژگی های بارز این محصول می توان به ایجاد لایه محافظتی، درخشندگی بالا، افزایش ماندگاری و محافظت ناخن در برابر اشعه UV اشاره کرد. همچنین این محصول فاقد رنگ و پارابن است. با استفاده از برق ناخن روی ناخن بعد از مانیکور می توان تا دو هفته درخشندگی ناخن های خود را حفظ کرد.

خرید و قیمت برق ناخن ارزان

بدون شک شما با زدن یک لایه از تاپ کت روی ناخن تان جذابیت دستان خود را بیشتر می کنید. برای ماندگاری بهتر این محصول رو ناخن خودمی توانید آن را داخل یخچال نگهداری کنید و یک برق ناخن طبیعی و خوب داشته باشید. همچنین اگر شما قصد خرید این محصول را دارید می توانید پولیش ناخن را از فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی موچین خریداری کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط