معرفی 20 مدل از تقویت کننده ناخن

تقویت کننده ناخن در انواع برند های پرفروش
توضیحات 1 بازدید

تقویت کننده ناخن یک محصول فوق العاده برای برای جلوگیری از شکستن و آسیب دیدن ناخن های نرم و شکننده شماست. خیلی از افراد این گونه فکر می کنند که با انجام مانیکور می توانند از لب پر شدن ناخن های خود جلوگیری کنند. اما واقعیت امر این است که مراقبت از ناخن ها و تقویت آن ها یک کار روزانه است که اکثر افراد به آن توجه ای ندارند.

محلول استحکام بخش ناخن به عنوان یک محصول موثر برای ایجاد لایه های پروتئینی برای جلوگیری از جدا شدن و شکسته شدن ناخن ها می شود. کرم و لاک تقویت کننده ناخن موجب می شود تا دیگر ناخن های شما پوسته پوسته نشود و نشکنند. در ضمن شما می توانید تقویت کننده ناخن خانگی را به راحتی در منزل خود درست کنید. در ادامه از این مقاله سایت لوازم آرایشی موچین شما را با این محصول منحصر به فرد آشنا می کنیم.

علت شکستن ناخن ها

در ابتدا بهتر است بدانید که چرا ناخن های شما می شکند. موارد زیر از حمله عواملی است که موجب نرم و شکننده شدن ناخن های شما می شود:

 • ژنتیک و ارثی بودن
 • ضربه دیدن ناخن ها
 • خیس و خشک شدن ناخن ها با مواد شوینده
 • کم خونی
 • فقر روی
 • کاهش گردش خون
 • استفاده بیش از حد از لاک های نامرغوب
 • مانیکور کردن ناخن ها
 • افزایش سن
 • کم کاری و پرکاری تیروئید
 • اگزما
 • عفونت قارچی

بهترین مارک تقویت کننده ناخن

این محصول در انواع برندهای ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند که هر کدام دارای ویژگی های خود هستند. شما باید با توجه به نوع نیاز و نوع مشکل خود یکی ازانواع برندهای تقویت کننده ناخن ماوالا،رسپینا، هیدرودرم، نئوستراتا، نئودرم، Eveline و سینره را انتخاب کنید.

در این میان به عنوان مثال نحوه استفاده از تقویت کننده ناخن ماوالا به این صورت است که شما ابتدا ناخن های خود را از هر نوع لاک و موادی پاک می کنید، سپس محلول محافظ ناخن را روی ناخن می مالید. لازم به ذکر است که اگر محلول در قسمت های از پوست مالیده شد سریعا آن را پاک کنید تا از سفت شدن اپیدرم جلوگیری کنید. شما این کار را دو تا سه بار در هفته می توانید انجام دهید و بعد از رسیدن به استحکام مورد نظر می توانید مصرف آن را به دو تا سه بار در ماه برسانید.

محصول پیشنهادی: بهترین برند لاک ناخن

نحوه درست کردن تقویت کننده ناخن در خانه

اگر شما به دنبال استفاده از محصولات شیمیایی نیستید می توانید این محلول را در منزل به راحتی درست کنید. بهتر است شما از چند روش استفاده کنید تا مناسب ترین روش با نوع سیستم بدن خود را پیدا کنید. در ادامه به معرفی چند روش برای درست کردن کرم تقویت کننده ناخن می پردازیم.

سس مایونز

هر روز به مدت یک هفته ناخن های خود را در سس مایونز قرار دهید تا ناخن های شما محکم شود. در ضمن اگر دستان شما دچار آفتاب سوختگی شده است با این کار مشکل تان حل می شود.

تخم مرغ و آبلیمو

ابتدا یک تخم مرغ را با پوستش درون یک استکان آبلیمو اناخته و بعد از گذشت 48 ساعت تخم مرغ را دور بیاندازید و آبلیمو را با عسل یا آب مخلوط کرده و بنوشید.

پماد ویتامین E

ویتامین ئی تاثیر زیادی در رفع مشکل نرمی و شکنندگی ناخن های شما دارد. شما میتوانید از پماد این ویتامین روزانه استفاده کنید.

خرید اینترنتی و قیمت تقویت کننده ناخن

هر کدام از روش های فوق دردسرهای خودش را دارد و ممکن است شما را به نتیجه مورد قبول نرساند. از این رو بهترین کار انتخاب بهترین مارک این محصول است. امروزه مراقبت از ناخن ها و مسائلی مانند کاشت و مانیکور ناخن های بسیار رواج یافته است. بدون شک ناخن های مرتب و صاف جذابیت شما را چند برابر می کند. شما برای خرید کرم ولاک تقویت کننده ناخن و محلول های محافظ و استحکام بخش ناخن می توانید از طریق فروشگاه لوازم آرایشی موچین اقدام کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط