معرفی 10 مدل از گوشت گیر ناخن

بهترین مارک گوشت گیر ناخن
توضیحات 26 بازدید

گوشت گیر ناخن وسیله ای است که مانند یک قیچی برای بریدن و برداشتن پوست های اضافی و سخت در اطراف ناخن عمل می کند. برای استفاده از گوشه گیر ناخن باید نهایت دقت را داشته باشید تا موجب آسیب دیدن انگشتان و خونریزی آن نشود. از اسم دیگر گوشت گیر ناخن می توان به گوشه گیر ناخن و نیپر اشاره کرد. این محصول جزئی از وسایل مانیکور و پدیکور است که در مراحل انجام آن کمک زیادی می کند. در ادامه از این مطلب سایت موچین در مورد طرز استفاده بهترین مارک گوشت گیر ناخن و قیمت آن صحبت می کنیم. برای آشنایی بیشتر با این محصول کوچک ولی کاربردی با ما همراه شوید.

گوشه گیر یا گوشت گیر ناخن چیست؟

نیپر ناخن وسیله ای کاربردی است که دارای یک سری زاویه دار برای عقب کشیدن پوست و از بین بردن گوشت اضافی یا کوتیکول ناخن است. این کار موجب بلند تر نشان دادن و زیبا جلوه کردن مانیکورتان می شود. باید برای جلوگیری از کشیده شدن پوست های اضافی به دیگر قسمت های ناخن و همچنین افزایش زیبایی ناخن ها، پوست های اضافی اطراف آن را با دقت به کمک وسیله ای مانند قیچی گوشت گیر ناخن از اطراف ناخن برداشت به این عمل گوشه گیری ناخن می گویند.

بهترین مارک گوشت گیر ناخن

این محصول در انواع برندها و مارک های متفاوت در بازار موجود است. از این رو انتخاب و خرید بهترین گوشه گیر ناخن کار سختی است. نیپر ناخن وظیفه تمیز کردن گوشته ها و پوسته های اضافی بغل ناخن را دارد. طراحی این وسیله مانند یک انبر است و جنس آن فلزی است. از پرفروش ترین مارک ها می توان به گوشه گیر ناخن ورگن و کیس اشاره کرد.

نحوه استفاده از گوشت گیر ناخن

داشتن دستی زیبا در گرو داشتن ناخن های مرتب و زیباست. امروزه ابزارهای زیادی برای مراقبت از ناخن و تسریع فرایند مانیکور و کاشت ناخن طراحی شده است. به طور معمول این نوع انبر دارای طولی به مقدار 10 سانتی متر و پهنای 5 سانتی متر است. طرز استفاده از گوشت گیر ناخن زیاد سخت نیست. برای استفاده کافیست که پایه نیپر را در کف دست بگیرید و با قسمت داخلی انگشت شصت آن را باز و بسته کنید. برای تسلط بیشتر باید انگشت اشاره را در کنار قیچی گوشه گیر ناخن قرار دهید.

محصول پیشنهادی: ناخن گیر برقی 

خرید اینترنتی و قیمت گوشت گیر ناخن ارزان

شما به وسیله یک نیپر ناخن می توانید لایه های نازک و باریک اطراف ناخن را جدا کرده تا فضای بیشتری برای نمایش دادن ناخن های خود داشته باشید. شما برای استفاده شخصی یا به عنوان یک آرایشگر برای استفاده در سالن زیبایی خود می توانید بهترین گوشه گیر ناخن را از فروشگاه لوازم آرایشی موچین به صورت آنلاین خریداری کنید.

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط