شامپو بدن اکتیو عسل

شامپو بدن اکتیو عسلی
توضیحات 1 بازدید

شامپو بدن اکتیو عسل دارای خواص متعددی هستند که جایگزینی مناسب برای صابون های جامد قدیمی می باشد. در موچین با ما همراه باشید؛ تفاوت اصلی صابون و شوینده های مایع که به صورت شامپو بدن مصرف می شوند. در ترکیبات آن ها در ساخت صابون از ترکیبات محلول در چربی استفاده می شود که PH قلیایی دارند و به این دلیل ممکن است باعث خشکی پوست شود، اما در ترکیبات شامپو های بدن از مواد غیر صابونی که به PH طبیعی پوست نزدیکتر هستند، استفاده می شود. شامپو بدن اکتیو عصیلی با دارا بودن PH طبیعی پوست در عین حال که باعث تمیز تر شدن پوست می شود، مانع آسیب به لایه های بیرونی پوست و خشکی آن خواهند شد، همچنین شامپو های بدن حاوی ترکیبات نرم کنندگی هستند که در نتیجه باعث حفظ نرمی و سلامت پوست می شود.

بهترین شامپو بدن اکتیور با عصاره عسل

معمولا صابون ها به طور مشترک استفاده قرار میگیرند و قرار گرفتن صابون درمحیط حمام می تواند باعث تجمع آلودگی شود، در حالی که شامپو بدن در داخل بطری های دربسته قرار دارند و تماسی بین مصرف کننده با داخل آن وجود ندارد بنابر این بهداشت آن بیشتر و ایمن خواهد بود.

شامپو بدن کتیو عسلی با دارا بودن ویتامین B5 و نرم کننده هاب مناسب پوست بدن است که علاوه بر آبکشی آسان حسین شستشو نرمی و رطوبت قابل لمس پس از استحمام را نیز همراه دارد. این محصول با افزایش رطوبت پوست خشکی آن جلوگیری کرده و خاصیت کشسانی پس از استحام را نیز به همراه دارد. این محصول با افزایش رطوبت پوست از خشکی آن جلوگیری کرده و خاصیت کشسانی و الاستیسیته پوست های خشک و حساس را افزایش می دهد. شامپو بدن اکتیور عسلی می تواند به تمامی نیاز های پوستی شما پاسخ دهد.

وجه تمایز شامپو بدن اکتیو عسل

وجه تمایز و نقاط قوت این شامپو با شامپو های دیگر

حفظ رطوبت

جفظ نرمی و لطافت

مناسب برای پوست نرمال

مناسب برای پوست های خشک

حاوی ویتامین B5

نزم کننده های مناسب پوست بدن

رایحه عسل

دستور العمل محصول شامپو بدن اکتیو عسل

این محصول را باید با وسیله لیف ب صورت مستقیم استفاده کنید:

درصورت استفاده از لیف باید مقدار کافی از شامپو را روی لیف مرطوب ریخته و آن را طوری پخش کنید که موجب خوب کف کردن آن شود و سپس بدن خود را قبلا خیس کرده اید، باید لیف پر از کف بشویید.

پوست بدن خود را خیس کنید. مقدار کافی از شامپو بدن را در کف دست ریخته و آن را به آرامی بر روی سطح بدن خود مالش دهید و در اخر هر دو حالت پس از اتمام شستشو، باید کل پوست بدن به طور کامل آبکشی گردد.

 

در سایت موچین می توانید با کیفیت بالا و نازل ترین قیمت محصول شامپو بدن اکتیو عسل را تهیه نموده و به پوست خود با حفظ رطوبت، مناسب برای پوست نرمال، مناسب برای پوست های خشک و… را استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر از مقالات موچین می توانید به اینجا مراجعه کنید

پرسش و پاسخ

در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما ارسال می گردد.

برچسب های مرتبط